ויולה אירועים - אולם מושלם לאירוע מושלם

אולם מושלם לאירוע מושלם

כאשר אנחנו עומדים לפני בחירת האולם לאירוע עלינו לשים לב לכמה דברים כדי שהאירוע אכן יהיה מוצלח ושמח כפי שמצפים שהוא יהיה.

כל אירוע, בר מצווה או ברית, חינה או חתונה, דורש הרבה מאוד היערכות מצד בעלי השמחה, אין ספק שהמשקל הכי משמעותי שבכל אירוע זוהי הבחירה במקום בו ייערך האירוע. יש כאלה שיחפשו דווקא את האולם בו ניתן יהיה להוסיף אטרקציות לאירועים, או כל דבר אחר שחשוב להם באירוע שלהם. לא נוכל להתעלם מהעובדה כי מדובר בהחלטה משמעותית מאוד גם מצד המחיר שמשלמים על אולם האירועים.

ישנם מגוון אולמות בכל רחבי הארץ כאשר הטווח של המחירים נעים על קשת נרחבת ומשפיעים אף הם על המחיר הסופי. לכן, לפני שאנחנו בוחרים את אולם האירועים יש לערוך קצת שיעורי בית ורק לאחר מכן לבחור בתשומת לב את אולם האירועים המתאים.

אז איך נבחר את האולם לאירוע?

  • המלצות – כמו לפני כל רכישה משמעותית, גם כאן, יש לאסוף המלצות מאנשים שערכו לאחרונה אירוע בסדר גודל דומה ולשמוע מהם את ההתרשמות שלהם מהאולם בו בחרו. בכל תקופה משתנים נתונים רבים ויש משמעות רבה לסקר שוק בזמן אמת, בו רוצים לערוך את האירוע.
  • בחירת יום לאירוע – כאשר אתם חושבים על יום לאירוע שלכם חשוב לקחת בחשבון את ההשלכות שיהיו לבחירה על המחיר הסופי. לדוגמא – הרבה אנשים מעדיפים לערוך אירועים ביום חמישי כי כך הם מקבלים אורחים רגועים ונינוחים שלא לחוצים לשוב לביתם בשעה סבירה כי יום שישי הוא בדרך כלל יום חופשי, אך מצד שני, יום חמישי שהוא יום מועדף לאירועים יוצר עומס מוגבר בכבישים והאורחים שלכם עשויים להיקלע לפקקי תנועה קשים, מלבד זאת, בגלל שיום חמישי הוא יום מבוקש, המחירים לאולמות ביום הזה, גבוהים יותר וחשוב לבדוק האם באמת שווה לשלם את הפער.
  • בחירת אולם על פי מיקומו – חשוב מאוד לקחת בחשבון גם את האורחים ולהתחשב בהם. אתם לא רוצים לאלץ את האורחים שלכם לנסוע נסיעה ארוכה ומפרכת ולכן אם רוב האורחים שלכם מתגוררים בצפון הארץ, אל תסחבו אותם לדרום... בחרו באולם שהוא נגיש עבור כולם ולא יקשה עליהם להגיע ולשמוח באמת בשמחתכם.
  • גודל האולם – כאשר בוחרים אולם צריך לחשוב על ההרכב של האירוע. מה יותר מתאים לכם, אירוע המוני וגדול בו ישתתפו כל המי ומי, או שמא אתם מעדיפים אירוע משפחתי ואינטימי. בחירת האולם תהיה על פי מספר האורחים שלכם ובהתאם לאופי האירוע הרצוי מבחינתכם.
  • נגישות וחניה – חשוב לשים לב שהגישה למקום קלה, ברורה ונוחה וכן שיש חניה גדולה שתכיל את כל מי שיזדקק לחניה.
לאחר שתשקלו היטב את כל הנתונים תוכלו לבחור באולם העונה על כל הדרישות שלכם ותוכלו לינות מאירוע מוצלח ושמח באמת!

אז, שיהיה בשמחות ובלב שמח!