ויולה אירועים - איך בוחרים שירותי קייטרינג לחתונה קטנה?

איך בוחרים שירותי קייטרינג לחתונה קטנה?

יש לא מעט זוגות שבוחרים לעשות חתונה קטנה. יש הרבה יתרונות לקיום חתונה כזאת, שכן מדובר על חתונה עם אווירה אינטימית, צנועה וכזאת שמשדרת שלווה ורוגע ולא הופכת את האירוע לצעקני ומפואר מדי. בכל מקרה, גם כאשר מדובר על חתונה קטנה, יש כמובן לקחת בחשבון את הצורך בקייטרינג. הקייטרינג הוא חשוב ועיקרי ולמעשה הוא אחד הדברים שיכולים להפוך את האירוע לעוד יותר מושלם ומהנה עבור האורחים וכמו כן להפוך את האירוע לכזה שלא ישכחו אותו כל כך מהר.

איך מתחילים את התכנון של האירוע?

ראשית יש לבדוק מהי כמות המשתתפים הצפויה באירוע. נכון שמדובר על אירוע קטן, אבל גם כאן, אם נערך נכון ונדע את כמות המשתתפים, נוכל להימנע מטעויות מיותרות. לאחר שיש בידינו את כמות המשתתפים, נוכל גם לבחור האם לשלב אטרקציות באירוע שלנו. אטרקציות כאלה יכולות להיות צילום מגנטים, הופעה של להקה או אמן, סידור פרחים, בלונים ועוד. לאחר מכן, יש גם לבדוק את הספקים שנרצה להתקשר איתם עבור האירוע שלנו. אם נרצה מוזיקה באירוע, נצטרך לשכור את שירותיו של תקליטן וכמו כן אם נרצה סידור שולחנות, נצטרך גם כן לצור קשר עם ספק המבצע עבודה כזאת. יש גם במקביל לבדוק את חברות הקייטרינג.

איך לבחור חברת קייטרינג לאירוע קטן?

היום יש המון חברות קייטרינג ואפשר למצוא חברות המתמחות בסוגי קייטרינג שונים. לדוגמה, חברה המספקת שירות של קייטרינג אסאדו איכותי, קייטרינג המתמחה בהכנת אוכל טבעוני או אוכל חלבי ועוד. יש לבדוק עם החברה האם היא מספקת את השירות גם לאירועים קטנים. יש חברות שלא מעוניינות לספק שירות כזה והן מעדיפות אירועים גדולים יותר. חשוב גם לבדוק כמה ניסיון יש לחברה בתחום הקייטרינג וכמו כן לבדוק האם יש עליה המלצות. המלצות בנוגע לחברת הקייטרינג הן דבר חשוב ומשמעותי וכדאי מאוד שלא לוותר עליו. אפשר לשאול חברים ובני משפחה, האם יש להם המלצות וכמו כן אפשר לבדוק בפורומים וברשתות חברתיות, לגבי המלצות של אנשים. אם מצאתם מספר חברות קייטרינג שיש עליהן המלצות והן גם עושות אירועים קטנים, כעת מה שנשאר הוא לבקש להגיע לערב טעימות. מרבית החברות מציעות זאת ללקוחות חדשים. כך תוכלו להעריך מקרוב את איכות האוכל, את הטעמים ולדעת האם אתם מתחברים אליהם או לא. אם השלמתם את כל הבדיקות, כעת הגיע הזמן לבדוק את המחירים וכמו כן לחתום על החוזה. יש  לבדוק שהחוזה ביניכם לבין חברת הקייטרינג הוא חוזה שיהיה מקיף ומפורט. בדקו שהחוזה כולל כל את כל מה שסיכמתם עליו - החל מהמנות הראשונות, העיקריות, קינוחים, שתייה קלה, אלכוהול וכו'.

שורה תחתונה

כאשר מדובר על תכנון והפקה של אירוע קטן, הדבר כרוך בלא מעט השקעה ובעיקר בהרבה סבלנות ובדיקות שיש לעשות. עליכם לזכור שיש לכם תקציב מוגבל להפקת האירוע ועל כן אתם רוצים להוציא ממנו את המקסימום האפשרי. אם תכננתם את האירוע מבעוד מועד ויצרתם קשר עם הספקים הנכונים והמומלצים, אתם תוכלו להיות שקטים ורגועים שהאירוע שלכם יהיה מושלם ביותר ולשביעות רצונכם. שיהיה בהצלחה!