ויולה אירועים - איך לבחור צלם לאירועים?
דף הבית >> איך לבחור צלם לאירועים?

איך לבחור צלם לאירועים

האם יש חיבור עם הצלם

חגיגת אירוע כמו  בת מצווה אינו עניין של מה בכך- מדובר בחגיגה משמעותית ביותר הן עבור ההורים וכלת השמחה. על מנת להנציח את הרגעים המרגשים ביותר חשוב מאד לבחור צלם מקצועי. בחירת הצלם מתחילה בחיבור- האם אתם מתחברים לצלם ויש קליק, כזה המאפשר לכם לבחור בו כצלם האירוע. בדיוק כמו בדייט , חשוב מאד שיהיה את אותו קליק המאפשר לכם לבחור בו, אחרת אתם עשויים למצוא את עצמכם מתחרטים על הבחירה.

הקליק עם הצלם מתחיל כבר בשיחת הטלפון הראשונית- אל תהססו לשאול את הצלם שאלות רבות ככל הניתן על מנת לקבל תשובות מקיפות. כך לדוגמא, שאלו אותו אודות ההשכלה שלו- האם רכש את ההשכלה במקום מוכר או שמא במקום פחות מוכר, שאלו אותו אודות הניסיון, האם יש לו ניסיון רב בצילום אירועים באולם.

הקפידו לקרוא המלצות מטעם לקוחות קודמים


בשלב הבא של בחירת הצלם יהיה עליכם לקרוא המלצות מטעם לקוחות קודמים. קבלת המלצות מטעם לקוחות קודמים תסייע לכם רבות בבחירת הצלם. צלם אשר קיבל המלצות רבות יהיה צלם אשר יש לשקול עימו פגישה אישית עם מנת לבחון את המשך ההתקשרות. מאידך, אם ההמלצות אינן טובות במיוחד, הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה.  על מנת לראות האם כדאי להמשיך את ההתקשרות חשוב מאד גם להתחבר לסגנון הצילום של הצלם.

לכל צלם יש סגנון צילום ייחודי ולכן חשוב מאד לבחון את העבודות הקודמות- בקשו לראות בוק של בת מצווה נוסף טרם קבלת ההחלטה. כיום לצלמים רבים יש אתרי אינטרנט בהם ניתן לראות עבודות קודמות ולקבל התרשמות.

צילומים בטבע יכולים להיות חוויה בלתי נשכחת


אין ספק כי מבין המקומות השונים לצילומי בת מצווה, הצילום בטבע מעניק זווית צילום ייחודית ומעניינת במיוחד- אין מדובר בצילום באולפן סגור אלא צילום בחיק הטבע הכולל היערכות שונה מבחינת הלבוש, איפור ועוד.

במסגרת הצילומים של חגיגת בת המצווה ניתן להצטלם בטבע ולא רק בסטודיו. היציאה אל הטבע הפתוח מאפשרת לכלת השמחה להיפתח יותר ולהשתחרר. צלם מיומן ובעל ניסיון ידע להדריך את כלת השמחה כך שהצילומים בטבע יהיו טבעיים ומרגשים כאחד.  הבחירה בטבע יכולה להיות בחירה אשר תהפוך את הצילומים להצלחה מסחררת.

צילומי בת מצווה  - חשוב לבצע עיבוד במחשב


כיום אין זה מספיק לדעת לשלוט במצלמה אלא גם לבצע עיבוד של תמונות במחשב על מנת לאפשר למצולמים לקבל תמונות באיכות גבוהה.

במסגרת צילומי בת מצווה חשוב מאד לוודא כי הצלם מבצע עיבוד של תמונות במחשב. יש להבין כי הצילום זה פרק אחד ואילו עיבוד התמונות זה פרק שני- על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר צלם מקצועי יבצע עיבוד של התמונות במחשב באמצעות תוכנה ייחודית המאפשרת לשדרג את התמונות על מנת לקבל את התוצאה הרצויה.