ויולה אירועים - ארוחה בווילה עם שף פרטי

ארוחה בווילה עם שף פרטי

האטרקציה הבאה מיועדת להרבה מאד אנשים. אם אתם מעוניינים בבילוי קולינרי מהשורה הראשונה, עם ארוחה מהסרטים שייתכן שלא טעמתם כמותה בעולם, יכול להיות שתשמחו לשמוע עליה. היא גם אידיאלית עבור אנשים המעוניינים להעביר ערב אינטימי או משפחתי במקום שמשדר יוקרה, לצד אותה ארוחה משובחת. ניתן לשלב את האטרקציה באירועים מיוחדים, לרוב משפחתיים, אבל גם ללא כל סיבה מיוחדת. כל אלה מסבירים מדוע כדאי לכם להמשיך לקרוא על ארוחה בווילה עם שף פרטי.


 
שף פרטי

השילוב המנצח בין יוקרה ואוכל מצוין

ארוחה בווילה שמכין שף פרטי היא שירות אטרקטיבי מאד המוצע כיום במחיר שהוא בהחלט נגיש. העיקרון כאן די פשוט: מזמיני השירות יגיעו לווילה שהוזמנה מראש, שבדרך כלל תכלול את כל מה שאנחנו מגדירים כיוקרתי או כמפואר. יכול בהחלט להיות שהווילה תכלול, למשל, בריכת שחייה או ג'קוזי, מערכות טכנולוגיות מתקדמות ושאר פינוקים שאנחנו מזהים תמיד עם בילוי מהנה.

אלא שעם כל היתרונות של הווילה, היא אינה בהכרח הדבר המרכזי. כאן אנחנו מתחילים לדבר על השורה התחתונה של האטרקציה הזו: ארוחה מלאה, שיכולה להיות ארוחת גורמה לכל דבר ועניין, המופקת על ידי שף פרטי. הוא מגיע למשך מספר שעות ומכין ארוחה על כל רכיביה (בדרך כלל מנות פתיחה/מנות ראשונות, מנות עיקריות, סלטים, קינוחים ושתייה) במטבח הקיים בווילה, עם תשתיות הנמצאות בה לצד כאלו שהוא מביא עימו. הלקוחות מגדירים מה המנות הספציפיות שהם מעוניינים להזמין, כך שסביר להניח שארוחת שף פרטי אחת תהיה שונה בהרבה מארוחה אחרת. השף יכין את הארוחות ביד אמן ויגיש אותן במקום הנבחר בווילה, בזמן שמזמיני השירות נהנים מהאווירה שהם יצרו: אור נרות, מוזיקה אהובה וכן הלאה.

ארוחה בווילה עם שף פרטי היא חוויה מיוחדת ולרוב גם מהנה יותר מאשר ארוחה במסעדה. כאן נדגיש שכל תשומת הלב של השף מושמת על מזמיני השירות ועליהם בלבד, כשבהרבה מקרים זה מתורגם לאוכל איכותי ומושקע יותר.

מתי מתאים השירות?

ארוחה בווילה עם שף פרטי היא פתרון מצוין בהרבה מאד מצבים. ראשית, זהו בילוי רומנטי במלוא מובן המילה, מה שמסביר מדוע האטרקציה "מככבת" בהצעות נישואין רבות. אם בלב הארוחה הרומנטית, כשההרגשה היוקרתית מסביב בכל פינה, שולף בן הזוג את טבעת האירוסין – ובכן, קשה למצוא נשים שלא ייעתרו להצעה. לצד זה האטרקציה מתאימה לאירועים פרטיים מסוגים שונים, דוגמת יום הולדת, ברית מילה או בריתה, בר מצווה, בת מצווה, מסיבת רווקים או רווקות וכן הלאה. הציוד של השף והצוות שלו יכולים להגדיר מהו סדר הגודל של האורחים שהוא יכול להאכיל.

ארוחה המוכנה על ידי שף פרטי בווילה מאפיינת לא רק את המגזר הפרטי, אלא גם את זה העסקי. זהו רעיון מצוין לארוחת גיבוש של עובדים בחברה, כזו שלאחריה הם צפויים להכיר אלה את אלה טוב יותר.