ויולה אירועים - בירה מהחבית לאירועים - מאיפה משיגים ואיך מגישים?

בירה מהחבית לאירועים - מאיפה משיגים ואיך מגישים?

 
מרבית האנשים אשר אוהבים לשתות בירה, מעדיפים לעשות את זה כשהיא נמזגת להם מחבית. לצערם, הם לא יכולים לשתות כך כל הזמן, מאחר והנגישות לבירה מהחבית היא נמוכה מזו של בירה בבקבוק, ועדיין, כשהם מגיעים לפאב, מסעדה או אירוע מסוים, הם יבקשו שיגישו להם בירה בצורה כזו.

לכן, אם אתם עורכים אירוע, בבית או בכל מקום אחר, רצוי שתשריינו חביות בירה בשביל שתוכלו להגיש בעזרתן בירות לאורחים. ניתן להשיג מגוון רחב של חביות מחברות שונות, ובכך לתת  לאורחים שלכם אפשרויות רבות לבחירה. בדומה לפאבים איכותיים או מסעדות, גם באירוע שלכם אתם יכולים להציע לאורחים ליהנות משלל בירות בטעמים שונים.

בירה מהחבית לאירועים ניתן להשיג בדרכים שונות. לפי שנציג כיצד, חשוב לומר, נכון יותר להזמין מספר חביות על פי כמות האורחים הצפויה וכן על פי המאפיינים שלהם ואופי האירוע. אם מדובר באירוע בה יהיו נוכחים רק מבוגרים, מסיבה בשעות הערב או אירוע אחר, אז אפשר להזמין כמות גדולה של חביות, לעומת זאת, אם זה אירוע שיהיו בו גם ילדים, אירוע צהריים או בוקר, מותר להניח שמרבית המבוגרים לא ישתו הרבה ולכן אפשר להסתפק בכמות נמוכה יותר של חביות, שוב זה תלוי גם בכמות האורחים אשר אמורים להגיע לאירוע.

בירה מהחבית לאירועים – כיצד משיגים

ניתן להשיג בירה מהחבית לאירועים דרך חברות וספקים, אשר מספקות שתייה לאירועים. זה לא חייב להיות דרך חברות הבירה עצמן, אלא זה יכול להיות דרך ספקי אלכוהול ושתייה, חנויות שמוכרות אלכוהול וכן ניתן לפנות לבוטיקים ישראליים שמייצרים אלכוהול ולבקש לרכוש או לשכור מהם חביות בירה.

לא חייבים לרכוש בירה מהחבית לאירוע, מאחר וסביר להניח שאחרי האירוע לא תעשו עוד שימוש בחבית, הרי שניתן לבדוק אופציה לשכור את החביות, בדיוק כמו שאתם שוכרים מכונת קפה או מכונת שייקים.

חשוב לומר, גני ואולמות אירועים, מציעים בירה מהחבית של חברות מסוימות איתן הם עובדים. במידה ואתם מעוניינים להוסיף עליהן, עוד חביות של חברות אחרות, יש לברר עם המקום האם זה אפשרי, ולהזמין בעצמכם. במרבית המקומות, ידרשו מכם שהחביות יהיו כשרות.

כיצד מגישים בירה מהחבית

לא מספיק שיהיו לכם באירוע חביות בירה, אתם גם צריכים לדעת איך להגיש אותה לאורחים. ובכן, מזיגת בירה מהחבית היא מעשה אומנות כמעט.
ראשית, צריך שיהיו לכם כוסות במגוון גדלים, החל רבע, שליש, חצי וליטר. אלו הגדלים שבדרך כלל נהוג להשתמש בהם.
שנית, צריך לזכור שהבירה חייבת להיות מוגשת בשיפוע קל, על מנת שלא ייווצר מצב שהברז ימזוג רק את קצף הבירה.
שלוש, אל תשכחו לנקות מדי פעם את הברז ולא להצמיד את הכוס אליו בשביל שלא יתלכלך.
ארבע, בכל פעם כשאתם מגישים בירה, תדאגו להציע זיתים או בוטנים. זה חייב ללכת ביחד.