ויולה אירועים - דרכים להיראות ולהרגיש טוב באירוע

דרכים להיראות ולהרגיש טוב באירוע

כשהקיץ מתחיל, כולנו יודעים שנקבל הזמנות לאירועים בעיקר לחתונות. לנו כמוזמנים חשוב להיראות הכי טוב שרק אפשר. תנו לנו לשתף אתכם בכמה טיפים שאנחנו בטוחים שיעזרו – כך שתוכלו להרגיש ולהיראות טוב באירוע.

הכי יפה שנוח לך

זה לא סתם סלוגן, זה משפט נכון ואמיתי. כאשר אנחנו הנשים בוחרות בגדים לאירוע, עלינו לבחור כאלה שגם יהיה לנו נוח בהם. אפשר לחפש שמלות מבד נעים, שלא לוחצות בשום מקום והן שיאפשרו לנו תנועה חופשית. מעבר לכך, לא חייב גם שמלות על מנת לצור מראה חגיגי ומרשים, אפשר גם לבחור במכנסים מחויטות ולהתאים להן חולצת ג'ינס מהממת. רצוי לבקר במספר חנויות בגדים המוכרות בגדי ערב ובהתאם לכך לבחור מה שהכי נוח. יכול להיות שגם תגלו בגדים שלא חשבתן עליהם כמו למשל אוברול מרשים, חליפה או אפילו ג'ינס בעיצוב מיוחד שיכול מאוד להחמיא.

יציבות הגוף

היציבה משפיעה מאוד על המראה החיצוני. תסכימו איתנו שכל אישה שהולכת שפופה, תראה חסרת ביטחון זאת להבדיל מאישה שהולכת עם חזה גאה וראש מורם המשדרת ביטחון עצמו גבוה. אם אתן לא מרגישות בטוחות בעצמכן ובלבוש שלכן, תוכלו פשוט לעמוד מול המראה, להרים את הראש, לשחרר את הכתפיים, לזקוף את הגב, לחייך ולהגיד לעצמכן שאתן יפות ומדהימות. אם תסתובבו באירוע עם התחושה הזאת, אנחנו בטוחים שתרגישו הרבה יותר טוב עם עצמכן.

עקבים

אין כמו לשים נעלי עקב, על מנת להרגיש חגיגיים יותר באירוע. בפרט אם מדובר על אירוע כמו חתונה. מה שכן, יש לקחת בחשבון שעקבים גבוהים, יכולים לגרום לחוסר יציבות ולכאבים ברגליים. עקבים כאלה יכולים לגרום למראה מגושם ובטח לא כזה שמחמיא. על כן, מומלץ לחפש נעליים עם עקב נמוך יחסית. אם אתן בעלות האירוע, מומלץ גם שתצטיידו בנעליים שטוחות על מנת שתוכלו לרקוד כמו שצריך עם כל האורחים.

אוכל

עדיף שלא לאכול יותר מדי, כי אז הדבר עשוי להכביד על הבטן והבגדים יתחילו ללחוץ. מומלץ לאכול במידה. כך יהיה אפשר גם להשתתף בחלק האקטיבי של הערב, שהינו כמובן הריקודים.

ריקודים

אין כמו לרקוד באירוע ובפרט אם מדובר על אירוע גדול ומשמעותי. הריקודים יגרמו לך להשתחרר ולהנות. מעבר לכך, אם אתן באות לאירוע של חברה או אירוע של משפחה, אנחנו בטוחים שבעלי האירוע ישמחו שקמתם לרחבת הריקודים ועשיתם להם שמח.

שורה תחתונה

מה שנשדר לסביבה החיצונית, הוא מה שהסביבה תקלוט מאיתנו. על כן, מומלץ לשדר ביטחון ולהיות גאים במי שאנחנו ומה שאנחנו. אין מה להתבייש בגוף שלנו ובטח לא בבגדים שלבשנו לאירוע. בפועל, את הבגדים שלנו לא יזכרו בכלל, אבל אם עשינו שמח לזוג המאושר – את החיוך שלנו בטוח ינציחו ויזכרו. כך שכדאי להתרכז במה שבאמת חשוב ולא בתפל.