ויולה אירועים - השכרת ציוד לאירועים במרכז

השכרת ציוד לאירועים במרכז


השכרת ציוד לאירועים במרכז, בדרום, בצפון ובכל עיר ואזור ברחבי הארץ, הפכה להיות נפוצה מאוד בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מעוניינים לחגוג ברמה הגבוהה ביותר בין אם מדובר בחגיגת יום הולדת בבית או חגיגת מסיבת רווקים בחוף הים. הנה כמה פרטים על השכרת ציוד לאירועים שכדאי שתכירו.

למה כדאי להשכיר ציוד לאירועים?

השכרת ציוד לאירועים היא דבר ראשון עניין כלכלי. הרבה יותר קל להשכיר ציוד ולערוך מסיבה או אירוע מסוים בבית או בשטח ציבורי עם כל האישורים, מאשר לחגוג באולם כנסים, אולם אירועים או גן אירועים. השכרת הציוד הופכת את המשימה לפשוטה יותר כאשר במקום לרכוש את הציוד או לחפש טובות מחברים שיש להם, ניתן להשכיר בנוחות את כל מה שרוצים מחברה אחת שגם תפרוש אותו בכל מקום שתרצו. כמו כן, ניתן לחגוג את האירוע בכל מקום בעזרת היוד המושכר וזה יתרון חשוב למי שיש לו דרישות ספציפיות לגבי המיקום, העיצוב או סוג האווירה.

איזה ציוד צריך להשכיר?

  • השכרת ציוד לאירועים במרכז תהיה לפי הצרכים שלכם אך מהציוד הקבוע שכמעט תמיד יהיה ניתן למנות את פתרונות ההצללה. רוב האירועים נחגגים בחודשי האביב והקיץ כאשר החום לא יפסח עליכם ככל הנראה, ויהיה צורך בהגנה מפני השמש. ציוד כמו אוהלים לאירועים, רשתות צל, גזיבו ועוד, יכולים להיות פתרונות נהדרים.

  • יחד עם פתרונות ההצללה המתקדמים והמעוצבים יש צורך גם לצנן את האווירה. מצנני אוויר יכולים להיות רעיון נהדר אפילו לאזורים פתוחים וחמים במיוחד, כמו למשל חוף הים. כמו כן, בתקופת החורף תוכלו להשכיר פטריות חימום, תנורי וכולה.

  • פינות הישיבה משתלבות בשני ערכים חשובים באירוע: העיצוב והנוחות. הספות או הספסלים שתבחרו, כולל אפשרות לריהוט אלטרנטיבי כמו פופים, צריכים להיות נוחים ומותאמים לאירוע גם ברמת הפרקטיקה וגם בעיצוב וביצירת האווירה הרצויה.

מה צריך לבדוק לפני שמשכירים?

לפני שמשכירים ציוד לאירוע מסוים יש לבדוק את השורות הקטנות בחוזה. בדקו האם זהו המחיר הסופי והוא כולל גם את המע"מ, את ההובלה והסידור כולל ההחזרה של כל הציוד חזרה. בדקו מתי בדיוק הציוד יגיע לאזור האירוע ומתי עליכם להחזיר אותו, ומה הפיקדון שתצטרכו להשאיר עבורו למקרה ואחד מהפריטים ייהרס. כמו כן חשוב לבדוק האם יש אחריות מצד החברה למקרים שבהם חלק מהציוד לא יהיה כשיר או לא יגיע לאירוע, אלו מקרים נדירים אך יכולים לקרות. בנוסף , כדאי מאוד לבדוק אלו אנשי קשר יענו לכם לכל שאלה כדי שלא תישארו בלי מענה בעיקר לא ביום האירוע.

מאיזו חברה כדאי לבחור את הציוד?

יש חברות רבות שיציעו לכם השכרת ציוד לאירועים במרכז הארץ אך חשוב מאוד לבחור את החברה שתציע לכם את הגיוון הרב ביותר. חשוב לבחון את הקטלוג שלה לפני שאתם נכנסים לשלבים יותר עמוקים של העסקה, וכך תוכלו להבין האם מדובר בציוד שיכול להתאים לכם בצורה מושלמת. כמו כן, חשוב לבדוק שהציוד יהיה מלא כדי שלא תצטרכו להשלים את חלקו מחברה אחרת, וכך המחיר יהיה גבוה יותר כמו גם הלוגיסטיקה וכל מה שמסביב. הגיוון של החברה צריך להיות עשיר במיוחד ויחד עם זאת החברה צריכה להיות אמינה, אדיבה וכמובן אחת שזוכה להמלצות רבות.