ויולה אירועים - חתונה בכנרת

חתונה בכנרת

 "על הכנרת בזריחה, מאוהבים בשק שינה" שר לפני יותר מעשרים שנה אביב גפן ואנחנו אמורים, למה רק בזריחה ולמה להיות מאוהבים רק בתוך שק שינה? הרי אם יש דבר אחד שהוא רומנטי ויפהפה זו הכנרת בשעות הערב או אפילו בשעות אחר הצהריים. אז מה יותר רומנטי לערוך חתונה בכנרת?

מרבית הזוגות מחפשים מקומות מקוריים לערוך בהן את החתונה, יש מי שמוצא את המקום הזה בגן אירועים בעיר ויש מי שמוצא את המקום הזה בטבע או באזורים פתוחים למיניהם ויש מי שמחליט שהמקום המקורי אותו הוא מחפש בשביל לערוך את החתונה הוא על חוף הים, אם כך, אז מה מתאים יותר מחתונה בכנרת?

זוגות רבים, לא רק מהצפון והסביבה, בוחרים לערוך את החתונה על חוף הכנרת. ניתן למצוא סביב הכנרת לא מעט גני אירועים, חלקם נמצאים קרוב לחוף וחלקם קצת הרחק אך צופים אל הכנרת. האווירה במקומות אלו קסומים שכן הם משלבים את הנוף השמיימי, האווירה הקסומה וכן מזג האוויר הנעים אשר שורר במקום. ניתן לערוך חתונות בכנרת החל מעונת האביב עד הסתיו ולעיתים גם בחורף.

מי שרוצה לערוך חתונה בכנרת, צריך לבחון מספר נקודות לפני כן, אותן נציג כעת.

ראשית, עליו לוודא שהמקום בו הוא רוצה לערוך את החתונה, יכול להכיל את כמות האורחים שהוא רוצה לארח וכמובן שהמקום נגיש עבור כל האורחים, כולל מי שמתקשה בהליכה.

שנית, יש לבדוק עד כמה המקום באמת קרוב לכנרת, האם הוא נמצא באזור החוף (אם יש יציאה לחוף שם אפשר לערוך את החופה) או באזור מרוחק עם נוף לכנרת.

שלוש, לפני הכל יש לבדוק האם יש למקום רישיון. בלעדיו לא ניתן לערוך אירועים ולמעשה בלעדיו יש סיכוי גדול שהמקום פשוט לא יוכל לעבוד, בוודאי לא כחוק.

ארבע, רצוי לוודא מה אופיו של המקום. העובדה שרוצים לערוך חתונה בכנרת, לא אומרת שאנחנו צריכים להתפשר על סוג המקום, הרי יש מקומות עם אופי מסוים, ויש מקומות עם אופי אחר, אנחנו בוודאי נרצה לערוך את החתונה במקום שיש בו אופי שמתאים לשלנו.

חמש, מאחר והחתונה נערכת בכנרת, ייתכן מאוד שיש לא מעט אנשים שאינם מהאזור, רצוי לוודא כיצד ניתן להביא אותם והיכן הם יכולים ללון. ישנם אורחים שיוכלו להגיע בכוחות עצמם, אך ישנם אורחים שיצטרכו הסעה וכן שנדאג להם ללינה בשביל שלא יצטרכו לנסוע בלילה. רצוי לבדוק בקיבוצים ובמושבים מסביב, וכן בטבריה, כמובן.

נקודה אחרונה, סביב הכנרת נערכים לא פעם אירועים שבגללם כבישים נסגרים, רצוי לוודא לפני שסוגרים על תאריך מסוים, האם באותו זמן אמור להיערך אירוע במקום, כך תוכלו לתכנן בהתאם או פשוט לדחות את החתונה במספר ימים בשביל שהאורחים יוכלו להגיע לחתונה בצורה שקטה.