ויולה אירועים - טיפים לבחירת אולם אירועים מתאים

 טיפים לבחירת אולם אירועים מתאים

האירוע המשמח בפתח, רשימת המוזמנים מתחילה להיסגר ואפילו לגבי הקונספט העיצובי אתם סגורים, כך שעתה נותר להבין באיזה אולם אירועים בוחרים, וכאשר מתמקדים במרכז הארץ, בקלות ניתן ליהנות משפע נהדר של אופציות, אך באותה נשימה גם ניתן ללכת לאיבוד. אי לכך אגדנו עבורכם מספר טיפים מבטיחים שיעזרו לכם להבין כיצד ואיך לבחור את האולם הנכון ביותר עבורכם, כי לצד כוונה, סיבה למסיבה והשקעה, גם יש לא מעט חשיבות לאיכות בחירת האולם.

מעבר למיקום ורזומה

להלן רשימת הטיפים המלאה:

מיקום - ראשית תצטרכו לבחון את המיקום בהתייחס לאזור המגורים של רוב המוזמנים, ולא בהכרח לפי אזור המגורים שלכם, ולו על מנת לבוא לקראת האורחים וליהנות מכמה שיותר היענות חיובית.

רזומה - כל אולם אירועים עשוי להבטיח אירוע מדהים, אך יש לבחון מה חושב הצד השני - האורחים שכבר התוודעו לשירות ולרמת האירוח בפועל. לאחר שמתמקדים בשניים שלושה מקומות, יש לתאם פגישה בעת אירוע קיים, על מנת לבחון בעצמכם את טיב התנהלות הערב, אך יש לקחת בחשבון שיש נתונים שאינם תלויים באולם, נתונים כגון אווירה, סוג המוזיקה והעיצוב, אך בכול הנוגע לאסתטיקה, שירות, טריות, מיזוג, תפאורה כללית, ניקיון ואקוסטיקה, הרי שמדובר בנתונים שיש לבחון כראוי.

קונספט - כל אירוע עשוי להחזיק בקונספט מעט שונה. מכאן שראשית יש לבחון מה אתם מבקשים ולאחר מכן יש להבין מה לחפש בהתאם. כך למשל ניתן לחפש אווירה כפרית באמצע מרכז אורבני, אווירה יוקרתית מודרנית, אווירה קלילה משולבת טבע, אותנטיות בעלת גוונים מודרניים וכדומה. לאחר שמבינים יש לבחון את העיצוב הכללי של גן האירועים, לצד בחינה של מוטיבים טבעיים, אופציות עיצוביות, נוף מידי, רמת הגינון, מפגש בין חומרים, חלוקה של כלל אזורי האולם וכדומה.

קייטרינג  - ידוע שקייטרינג מהווה חלק עיקרי מהצלחה של כל אירוע. אי לכך יש לבחון האם ניתן להביא קייטרינג משלכם, או לחלופין לבחון את איכות וסגנון הקייטרינג המקומי, כאשר מומלץ לבחון את האוכל בזמן אמת – באירוע שאינו שלכם.  

עלות - מי שמחפש אולם אירועים בשרון מבין שמדובר במיקום מרכזי, בו העלויות עשויות להיות גבוהות – יחסית לשאר האזורים בארץ. אי לכך חשוב לקבוע רף עליון אותו אין לעבור, ובאותה נשימה יש להבין כמה מוזמנים מבקשים להזמין, כאשר יש לוודא שמשווים בין עלויות זהות, כאלו אשר כוללת בדיוק את אותם מאפיינים.

כמות מוזמנים - חשוב להתאים בין כמות המוזמנים לבין גודל האולם, וזאת מצד אחד על מנת לוודא שיש מספיק מקום מבלי לייצר תחושת דוחק, ומצד שני על מנת לוודא שהאירוע לא ירגיש "מסכן", כלומר שלא יהיה גדול מדי יחסית לכמות המוזמנים. אי לכך יש לבחון כמה הוא יודע להכיל וכיצד הוא יודע להתאים את עצמו בהתאם לכמויות משתנות.