ויולה אירועים - טיפים לעיצוב אולם חתונות

טיפים לעיצוב אולם חתונות    

בחרתם אולם חתונות או אירועים או גן אירועים יפהפה וגדול לחתונה שלכם. עכשיו השאלה הגדולה היא איך ליפות אותו עוד יותר, ואם אפשר, להפוך אותו אישי וייחודי לאירוע שלכם

חלל יפה לאירוע, כמו חתונה, יכול להעניק לכם השראה לעיצוב החתונה עצמה: חישבו על אפקט ה"וואו" שחוויתם או הרגשתם, כאשר נכנסתם לאולם בפעם הראשונה והתאהבתם בו.

סביבה רעננה, פרחים וסידורי פרחים הם חלק בלתי נפרד מתהליך הסטיילינג של האולם – זה שמעניק לאירוע את האופי האישי והייחודי שלו; מעיצוב שביל כניסה לאולם ועד לתכנון כל סידור פרחים לשולחנות, בין אם האולם בעיר רמת גן ובין אם מדובר באירוע במקום אחר.

השתמשו בפרחים - והרבה

השתמשו בפרחים כמה שיותר, כיון שאין סידור פרחים אחד שדומה למשנהו.

מגוון גדול של סידורים, בגדלים שונים וצורות שונות, עשוי אולי להיות יקר, אבל הוא כל כך מגוון, שאין צורך להוסיף על עיצוב כזה שום דבר נוסף.

תמיד תוכלו גם להשתמש בתאורה, כדי להעניק לסידורים צבעים נוספים (חשבו סגול או כתום על פרחים וסידורים לבנים, למשל), במיוחד במקומות כמו רחבת הריקודים.

זכרו שאתם בהחלט יכולים להשתמש באותם סידורי פרחים במקומות שונים באולם, בזמנים שונים: אפשר לקחת את הסידורים ששימשו אתכם במעבר הכניסה, בזמן קבלת הפנים, למשל, ולהכניס אותם לתוך האולם לזמן החופה ולאחריה.

עיצוב בהתאם לסגנון האירוע

פרחים מגיעים בשלל צבעים, גדלים וצורות. השתמשו בתכונה הנפלאה הזו, כדי לא רק להעשיר את החתונה שלכם, אלא גם להעניק לה אופי כפי שאתם רוצים:

לדוגמא, השתמשו בפרחים לבנים, בהירים, לחתונה קיצית, בהשראה רומנטית, ובפרחים קטנים וצבעוניים אם אתם רוצים אפקט אביבי וכפרי יותר.

השתמשו בפרחים גדולים וצבעוניים מאוד כדי לחולל אפקט "וואו" בכניסה או במקום חשוב, כמו סביב החופה.

קיר פרחים יפה לצילום האורחים

אל תשכחו את הזדמנויות הצילום השונות: מזה של הכלה והחתן לאלה של האורחים.

קיר פרחים יפה ואביבי ישמש רקע נפלא לצילומי האורחים, ועמוד יפה וגבוה של צמחיה ירוקה שמשולבים בו פרחים יכול לשמש קרע נפלא לצילום אישי של הכלה; חישבו במושגים של שער שעוברים בו, או עמוד שער כזה.

שימוש בתאורה

הזכרנו את נושא התאורה ונגענו בו רק בקצרה, אבל זכרו אותו: תאורה טובה, בגוונים שונים, פנסים קטנים שמאירים נקודות מסוימות באולם או נותנים פוקוס על אלמנטים מסוימים יכולים כולם להוסיף הרבה מאוד לאירוע שלכם.

אל תסתפקו בתאורת שטיפה או פנסי במה, אלא חשבו עם התאורן על פתרונות נוספים, ותנו לו להתבטא. אתם והאורחים שלכם תופתעו, אנחנו בטוחים!