ויולה אירועים - טרנדים בעת הזמנת שירותי קייטרינג לאירועים

טרנדים בעת הזמנת שירותי קייטרינג לאירועים

בעת תכנון אירוע כמו חתונה או בר מצווה  חשוב מאד לתת את הדגש על האופן בו מגישים את האוכל. כאשר מדובר על אירועים שונים בהם הנושא המרכזי הוא אוכל, ישנם טרנדים שונים.

שימוש במנות צבעוניות

ידוע לכל כי כיום אנשים אוכלים באמצעות העיניים- משמעות הדבר היא כי יש חשיבות רבה לוויזואליות של האוכל, הרבה יותר מהמראה של חתני האירוע, בין אם מדובר בחתן וכלה או חתן בר מצווה. שפים של שירותי קייטרינג המגישים בשר  במסגרת האירוע ,מגישים מגוון מנות הכוללות צבע- ניתן לצד הבשרים להכין פירה הכולל צבעים שונים או ירקות בצבעים שונים. יתרה מכך, ניתן להגיש מנות בשרים על מצע ירקות ירוקים.

מגוון רחב של משקאות חריפים

אנשים המגיעים לאירוע אוהבים לשתות אלכוהול ולכן חשוב מאד לדאוג להיצע רחב של אלכוהול לצד מנות שונות. באמצעות חברת קייטרינג ניתן להזמין משקאות חריפים ולשדרג את ההנאה באירוע. משקאות חריפים יתנו הרגשה יוקרתית.

תפריט המבוסס על בשרים

טרנד הפליאו אשר כבש רבים הגיע גם לאולמות האירועים. חברות קייטרינג בשרים מגישות כיום בשרים  תוך הקפדה על איכות הנתחים.  מדובר בסגנון הגשה יוקרתי בשל ההשקעה בכל נתח ונתח.

 הגשת בשר שאינו שומני

בהמשך למגמת הבריאות הסובבות אותנו, ניתן לראות כיום הגשת בשרים שאינם שומניים. אם בעבר היה נהוג להגיש מנות בשרים הכוללות שומן רב, כיום יש הקפדה רבה על בריאות וניתן לראות הגשה של בשרים שאינם כוללים כמות גדולה של שומן. הגשה על דגש בריאותי מאפשר לקהל האורחים באירוע לחשוב על אופן האכילה שלהם ולהקדיש מחשבה לבריאות.

 הגשת קינוחים מאוחרת

במרבית האירועים עד היום היה נהוג להגיש את הקינוחים כמה פעמים- פעם אחת לאחר המנה העיקרית ואילו פעם נוספת לקראת סיום הערב. כיום ניתן לראות כי מגישים את הקינוחים בשעה מאוחרת על מנת לאפשר לאורחים ליהנות מהאירוע עד השעות המאוחרות של הלילה.

הגשה בהתאם לרצונות של הלקוחות

למרות הטרנדים השונים, חשוב מאד לזכור כי מדובר באירוע שלכם ולכן חשוב מאד לבצע את ההזמנה בהתאם לרצונות שלכם. אולם אירועים המזמין שירותי קייטרינג בשרים יבצע את ההזמנה תוך דגשים חשובים אשר יסייעו לכם לשדרג את האירוע.

 

מוזמנים לתאם פגישה בעלי האולם

על מנת שהאירוע שלכם ילך כמתוכנן , חשוב מאד להגיע לפגישה עם בעלי האולם על מנת לבחון את ההיצע. במהלך הפגישה הקפידו למסור כמה שיותר פרטים על האירוע שלכם על מנת שתוכלו לערוך את האירוע המושלם ביותר ללא דאגות. בבואכם למצוא אולם אירועים ובו שירותי קייטרינג, חשוב מאד לא לפספס את הפגישה עם בעלי האולם. באמצעות הפגישה תהיה לכם ההזדמנות ללמוד רבות אודות בעלי האולם ולקבוע האם זה המקום המתאים ביותר.