ויולה אירועים - יינות כשרים ומקומיים לאירועים חגיגיים

יינות כשרים ומקומיים לאירועים חגיגיים

כאשר מתכננים אירוע חגיגי, ישנן הרבה החלטות שעל בעלי האירוע לקחת, במסגרת ההכנות לאירוע. ניקח לדוגמה חתונה – על בני הזוג לבחור אינספור דברים שונים, החל מתפריט הקייטרינג לאירוע ועד לסוג העיצוב וסידור השולחנות. גם בתחום הבר – אלכוהול המוגש לאורחים לאורך האירוע כולו, ישנן מספר החלטות שצריכות להתקבל – אילו מותגים יוגשו, האם להגיש משקאות אלכוהוליים ברחבת הריקודים, אילו משקאות מתאימים לשלב קבלת פנים וכו'. אחת ההחלטות המתבקשות והקלות יותר בכל הנוגע לאלכוהול בחתונה הוא היינות – מה כדאי לבחור בכל הנוגע ליין באירוע ומדוע כל כך מתבקש להגיש יינות מקומיים במהלך אירוע חגיגי בישראל?
 
המשקה האלכוהולי האלגנטי והמתאים ביותר לאירועים – יינות משובחים
ישנם אינספור סוגים של משקאות אלכוהוליים כיום, החל מהמשקאות הוותיקים והפשוטים ביותר - בירה ויין, ועד לקוקטיילים מורכבים או מותגים אקסקלוסיביים של משקאות חריפים ידועים. מכל אלו, יין הוא ללא ספק אחד מסוגי האלכוהול הפופולאריים ביותר באירועים חגיגיים, ממספר סיבות שונות –היין מופיע עוד במסורת ומשחק תפקיד טקסי וסמלי במרבית האירועים החגיגיים (למשל – במסגרת טקס החופה או ברית המילה), יין הוא משקה אשר משכר בצורה עדינה וטעמו אינו חזק וחריף כל כך כמו משקאות אחרים (וויסקי, טקילה וכו'), יין אינו כבד יותר מדי ולכן משתלב היטב יחד עם הארוחה הדשנה המוגשת באירועים חגיגיים וכו'.
לכן, הפך זה מכבר היין לאחד המשקאות האלכוהוליים הנפוצים ביותר בעולם האירועים החגיגיים.יין משובח מעיד על טוב טעם ואלגנטיות, מה שתמיד משתלב טוב באירוע חגיגי מהודר. במקרה של ישראל, ניתן למצוא גם מגוון של יינות כשרים, אשר מעניקים ערך מוסף לשימוש ביין במסגרת האירוע.
 
התאמת סוג היין לתפריט האירוע
בישראל ניתן למצוא תרבות יין עשירה, אשר הולכת ומתפתחת משנה לשנה. מגוון יקבים שונים פועלים בארץ, וניתן למצוא מגוון יינות מסוגים שונים, אדומים ולבנים כאחד, אשר ישתלבו היטב באירוע החגיגי שלכם.
על מנת לבחור בצורה טובה את סוגי היינות לאירוע שלכם, יש להתחשב בתפריט האירוע. באירועים בהם הארוחה המוגשת היא בשרית, סוגים שונים של יין אדום יהיו לרוב מתאימים יותר. בארוחות חלביות, ארוחות דגים וכו' (כלומר – תפריטים קלילים יותר), יין לבן עשוי להתאים יותר. את סוגי היין הספציפיים מומלץ לבחור גם על ידי התייעצות עם אנשי המקצוע מהתחום – הן אנשי הבר/קייטרינג והן אנשי המקצוע ביקב עצמו יוכלו לסייע לכם בכך.
בנוסף, באירועים חגיגיים מתאימים לרוב גם יינות מבעבעים – אלו מקושרים אסוציאטיבית לחגיגיות, וכמו שידוע כי שמפניה היא משקה חגיגי לאירועים מיוחדים ומשמחים, כך גם מגוון סוגים אחרים של יינות מבעבעים המיוצרים בישראל.
 
לסיכום, על ידי בחירה ביינות ישראליים משובחים ומקומיים, כאלו אשר יוצרו ממש כאן, אתם מרוויחים רווח כפול – נהנים מיין משובח לאירוע החגיגי שלכם, ומגישים יין מקומי משובח אשר מתאפיין בניחוח ארץ ישראלי מובהק...