ויולה אירועים - כך תזניקו את הכנס שלכם למעלה

כך תזניקו את הכנס שלכם למעלה

הפקה של כנסים וימי עיון עשויים להוות אתגר של ממש גם למקצוענים שבינינו. יצירה של אווירה נכונה, בחירה באולם שמתאים לדרישות שלכם והקפדה על רמת הדוברים, נחשבים לצעדים הראשונים בהפקה של כל אירוע. בכדי לעזור לכם לשדרג את הכנס הבא שלכם ולהפוך אותו לסיפור הצלחה, קיבצנו עבורכם מספר טיפים שתמיד עושים את העבודה.

חשבו על המיקום המושלם עבור הכנס שלכם

חשוב לבחור מקום לכנסים אשר נמצא במרחק הגעה סביר מקהל המוזמנים שלכם ואשר ניתן להגיע אליו באמצעות תחבורה ציבורית. אם אתם מתכוונים לערוך את הכנס באזור תל אביב והמרכז, מומלץ לערוך הסכם ג'נטלמני עם החניון הקרוב ולצייד את האורחים שלכם בכרטיס חנייה מראש.

הקפידו על בחירת הדוברים באירוע

כמעט בלתי ניתן להפריז בחשיבות של איכות הדוברים על הצלחת הכנס הבא שלכם. למרות ששמות מפורסמים אולי ימשכו  קהל גדול לכל אירוע, רק דוברים כריזמטיים יעניקו לבאי הכנס את הערך המוסף שאותו הם מחפשים. חשוב לבחור דוברים אשר יעניקו מידע מקצועי באופן מעניין  ויספקו ערך מוסף בכל הרצאה.

על תחסכו על  איכות הקייטרינג

למרות שכולם באים בשביל לשמוע את הדוברים השונים וליהנות ממינגלינג מקצועי, אסור לשכוח שאיכות המזון היא פקטור משמעותי בכל כנס שנמשך על פני מספר שעות. מומלץ לבחור בחברת קייטרינג בעלת ניסיון עשיר ביצירה של מנות גורמה לכנסים מקצועיים ולבחור בתפריט ים תיכוני. כדאי גם להעדיף קייטרינג בעל תעודת כשרות ולדאוג שיהיו מנות טבעוניות, כך שאף אחד לא יישאר רעב.

שדרגו את האיכות של כל פרזנטציה

שימוש בתאורה ובציוד הגברה איכותיים הם שלבים אלמנטריים ביצירה של כל כנס, אך כדאי לדעת שכאן לא מסתיימת העבודה. אם אתם רוצים להפוך את הכנס שלכם לסיפור הצלחה, אתם חייבים להשקיע ביצירה של פרזנטציות עוצרות נשימה. שימוש במסכי ענק והוספה של ווידאו  באיכות HD, מעניקים לכם אפשרות ללכוד את תשומת הלב של הקהל שלכם כבר מהשנייה הראשונה ולהעניק לכל אורח חווית למידה משמעותית.

בחרו באולם שמתמחה באירועים עסקיים

לא כל אולם אירועים יעניק לכם את התשתית הטכנולוגית המתאימה לכנס הבא שלכם. חשוב לבחור מקום לכנסים אשר מצויד באינטרנט אלחוטי, במקרנים ברזולוציה גבוהה ובצוות טכני אשר יעמוד לשירותכם בכל מקרה של תקלה.  כיום ישנם מגוון של מקומות ייחודים לכנסים אשר יאפשרו למוזמנים שלכם ליהנות מחוויית שירות נפלאה ולכן אין כל טעם להתפשר על פחות מהטוב ביותר.