ויולה אירועים - כנסים מקצועיים בישראל

כנסים מקצועיים בישראל

בשנים האחרונות עברה ישראל סוג של מהפכה ובה מופקים מדי שנה כנסים מקצועיים בינלאומיים לצד תערוכות והפקות עסקיות אליהם מגיעים מרצים ואורחים מרחבי העולם: אירופה, ארצות הברית, אוסטרליה, המזרח הרחוק ועוד.
 
יש לכך כמה סיבות:
עם השנים ישראל צוברת עוד ועוד קשרים עם חברות אשר פזורות ברחבי העולם מה שהופך אותה למרכז עסקי חשוב.  חברות סטארט אפ המפתחות אפליקציות, חומרה ותוכנות חשובות, חברות הייטק, חברות המייצרות מכשור רפואי ופיתוח תרופות, חברות הנמצאות בתעשיית המזון ותוספי התזונה, חברות העוסקות בתעשיית הצילום, האבטחה ועוד.
 
יחד עם זאת, בישראל מבצעים המון סוגים של מחקרים במעבדות, באוניברסיטאות ובגופים נוספים מה שמראה על רצינותה בתחומים רבים.
 
דבר נוסף, שתורם לכל אותם כנסים הוא העובדה שישראלים רבים מפתחים מגוון של מוצרים ושירותים בכל מיני תחומים כמו מדע, רפואה, אופנה מה ששם אותנו בקדמת הבמה מבחינה טכנולוגית כלומר בעלי מקצוע מכל העולם מתעניינים בידע שלנו ובתפיסות החדשניות בהן יזמים ומפתחים ישראלים דוגלים.
 

מה צריך בכדי להפיק כנס מקצועי?

  1. מקום ראוי -פרט לעובדה שיש להתאים את המקום שאנו בוחרים לכמות המוזמנים לכנס, כדי לקיים כנס ברמה בינלאומית עם אורחים מחו״ל חייבים לבחור במקום הראוי לכך. אחד הדברים החשובים הוא שהמקום יהיה סמוך או נוח לגישה הן מבחינה של חניה והן מבחינה של לינה אחרי הכנס כלומר בקרבה של בתי מלון המתאימים לכמות גדולה של אורחים.
  2. מערכת סאונד, תאורה והגברה, במה רחבה - בנוסף, המקום חייב להיות מצויד במערכת סאונד תאורה והגברה מקצועית כדי שהתכנים וההרצאות המועברים תוך כדי הכנס יועברו בצורה מקצועית, ברורה ובעל רמת נגישות גבוהה למרצים שמגיעים.
  3. קייטרינג - במידה והכנס נמשך לאורך שעות רבות במהלך היום, יש להיערך גם מבחינת האוכל והשתייה כדי שהאורחים יוכלו להיות עירניים לאורך היום, להתרענן מדי פעם עם משקה צונן וכמובן לאכול כמו שצריך לאורך היום.
לשם קיום כנסים מהסוג הזה, מומלץ מאוד לבחור באחת החברות המתמחות בארגון והפקה של כנסים מקצועיים בינלאומיים. אותן חברות מעסיקות מפיקים ובעלי מקצוע נוספים המתמחים בארגון כנסים ואלו ידאגו לכל מה שצריך החל מארגון המקום, בחירת הקייטרינג, הסדרי חניה, שהייה בבתי מלון או בתי הארחה, תכנון לוח הזמנים של הכנס לפי נושאים ולפי האורחים שמגיעים לכנס ועוד. בחירה בחברה מקצועית לארגון כנסים תסייע לנו מצד אחד לארגן כנס מקצועי בו שמים דגש על כל הפרטים הקטנים ומצד שני לחסוך זמן יקר בכל מה שקשור לארגון ובחירה של המקום המתאים ביותר לכנס.