ויולה אירועים - מזכרות לאירועים - מתנה אישית למזכרת

מזכרות לאירועים - מתנה אישית למזכרת

במהלך השנים, כחלק מאטרקציות שונות אשר נוספו לעולם האירועים, אנחנו עדים לדבר חדש, במסגרתו מארגני אירועים נוהגים לתת מזכרות לאורחים מהאירוע. מדובר במזכרת קטנה וייחודית אשר עוזרת לאורחים באירוע לזכור אותו, בין אם מדובר באירוע פרטי ובין אם מדובר באירוע עסקי או אחר.

הקונספט של מזכרות לאירועים הוא מאוד פשוט, מדובר על מתנה אישית קטנה למזכרת, אשר כל אורח מקבל במהלך או בתום האירוע, ובמקרה שמדובר באירועים משפחתיים, אז כל משפחה מקבלת מתנה אישית קטנה בדרך כלל המתנה תלווה בברכה או בחתימה של מארגני השמחה. הרעיון כאמור הוא מאוד פשוט, האורחים אמורים לקחת את המזכרת, לעשות בה שימוש או לתלות אותה, כך הם יוכלו להיזכר באירוע ובהנאה שלהם ממנו.

מזכרות לאירועים נהוג לקנות בחנויות ובאתרי אינטרנט אשר מתעסקים במזכרות ו/או במתנות מסוגים שונים, כאלה אשר יכולות להתאים גם לאירועים. אם מעוניינים לרכוש מזכרת לאירוע מסוים, חשוב מאוד להתאים אותה לסוג האירוע וכן לסוג הקהל שאמור להיות נוכח בו. זו יכולה להיות התאמה על פי גיל, מין, דת, מקצוע ועוד. הכל בהתאם לסוג האירוע, כאמור.

לפני שנציג כאן שורה של מזכרות אשר מתאימות לאירועים, חשוב לציין, עדיף לקנות את כל המזכרות במקום אחד, כך חוסכים באופן משמעותי בעלויות וכן רצוי לבצע את הרכישה כמה שיותר מוקדם, על מנת שלא נחכה עם הרכישה לרגע האחרון, דבר שיכול להיות בעייתי ולא פשוט.

אילו מזכרות לאירועים מומלץ לרכוש

כאמור, מזכרות לאירועים אמורות להיות מתנות אישיות שישמשו את האורחים שמגיעים לאירועים. זו צריכה להיות מתנה אישית, לא במובן הזה שהמתנה צריכה להתאים לכל אחד באופן אישי, אלא שהיא צריכה לשרת כל אחד באופן אישי.

דוגמא טובה למזכרת כזו, יכול להיות ספרון תהילים או ספרון מזמורים שיכול לשמש את האורחים בעת קידוש או תפילות. הספרון יכול להיות חתום על ידי בעלי האירוע עם הקדשה אישית מצידם. דוגמא אחרת מאותו תחום, זו יכולה להיות ברכה לבית או לעסק. גם כאן, הברכה יכולה להיות חתומה על ידי מארגני האירוע.

מי שמחפש מזכרות מסוג אחר, יכול למצוא אותן בדמות ספרון שירים או סיפורים, שבעלי האירוע כתבו וערכו. דבר זה נפוץ בחתונות ובאירועים משפחתיים שונים. מדובר על ספרון עם 2-3 שירים אישיים שמספרים ומלמדים את גודל האירוע וההתרגשות אותו חווים בעלי האירוע.

עוד דוגמא אידיאלית של מזכרת לאירועים היא בקבוקון של יין או להבדיל, שקית תבלינים. כל אחד יכול לסמל משהו מיוחד, של שמחה ופריחה. כמו שאמרנו קודם לכן, יש להתאים את המזכרות לקהל, לכן אם מדובר בקהל של בני נוער, רצוי לא להגיש מזכרות שכאלה, אשר נחשבות פופולאריות הן באירועים משפחתיים והן באירועים לעסקים.