ויולה אירועים - מקום לאירוע חברה –מהתכנון ועד האטרקציות


מקום לאירוע חברה –מהתכנון ועד האטרקציות

אם אתם מתכננים בקרוב אירוע גיבוש לעובדי החברה ועדיין שוקלים איפה לקיים את האירוע, דעו שתוכלו לעשות אותו באולם גדול, בגן אירועים ואפילו בטבע. כל אחת מהאופציות הללו, יכולה להיות פשוט נהדרת עבורכם. מה שכן, לפני הכל, עליכם גם להתכונן ולבדוק מהי כמות העובדים הצפויה להשתתף באירוע החברה, איזה אוכל תרצו שיהיה באירוע, אלו אטרקציות וכמובן איפה בסופו של דבר לקיים את האירוע הגדול.

תכנון מקדים

נסו להעריך כמה עובדים בוודאות צפויים להשתתף באירוע שלכם. המקום צריך להיות גדול מספיק, כך שיכיל את כל כמות המשתתפים הצפויה. האירוע יכול להתקיים בטבע, כלומר מעין גיבוש עובדים בטבע, במקום פסטורלי ושקט. לחילופין, האירוע גם יכול להתקיים בכל אולם או גן אירועים. השאלה היא לאיזה קונפסט אתם מתחברים ויותר מזה, מהו מזג האוויר הצפוי בתקופה בה אתם מתכננים את אירוע החברה. במידה וקר, לא תרצו לקיים אירוע בחוץ, אלא תעדיפו לקיים אותו בתוך מקום סגור. אם מדובר על אירוע חברה למספר עובדים שהינו קטן או מדובר על אירוע לצוות, אז בהחלט תוכלו לעשות את האירוע במסעדה וכך לצמצם המון עלויות.

אוכל באירוע

במקום להזמין חברת קייטרינג שתכין את האוכל באירוע החברה, תוכלו לחשוב קצת מחוץ לקופסה ולהביא שף פרטי שגם יכין את האוכל וגם ילמד את העובדים כיצד להכין כל מיני מנות מגוונות. אם אתם מעדיפים לא לשבור את הראש ולא בטוחים בהשתתפות העובדים, אז מומלץ ורצוי שתסגרו מראש עם חברת קייטרינג, שתהיה זאת שתכין את האוכל באירוע. מומלץ לבדוק שהחברה אכן מספקת שירות מקצועי ובעיקר שהאוכל שלה טעים. לשם כך, תוכלו לבקש להגיע לערב טעימות, עוד לפני שאתם סוגרים עם החברה. בנוסף, יש גם לקרוא חוות דעת על החברה וכמו כן לעשות סקר שוק לגבי מחירים. שכן כל חברה מציעה מחירים אחרים, כאשר זה נוגע לתחום הקייטרינג.

אטרקציות באירוע

אם האירוע הוא גדול, אז אתם חייבים לשלב אטרקציות. מה שכן, בגלל שמדובר על אירוע חברה ואירוע שמיועד כולו לעובדים שלכם, עליכם להביא אטרקציות מעניינות. לדוגמה, תוכלו לבדוק לגבי סדנאות בישול עם שפים פרטיים שיגיעו אליכם לאולם האירועים, סדנאות גרפולוגיה, הרצאות של מרצים מפורסמים ועוד. אלו הם אטרקציות שרק יעשירו עוד יותר את אירוע החברה שלכם.

שורה תחתונה

לא פשוט להפיק אירוע. במיוחד כאשר מדובר על אירוע חברה. מדובר על אירוע משמעותי לכם ולעובדים שלכם. מה שכן, אם תנהלו את התהליך בצורה נכונה ותבחרו את מה שמתאים לקונספט שלכם ומה שהכי אהבתם, אתם תראו שבסוף התהליך, אתם תהיו מרוצים.