ויולה אירועים - מקום לאירוע קטן – מסעדה או אולם?

מקום לאירוע קטן – מסעדה או אולם?

אם בקרוב אתם חוגגים אירוע קטן כמו יום הולדת עגול, בר או בת מצווה, ברית או בריתה או בכלל אולי אתם חוגגים אירוע שקשור לעבודה שלכם כמו השקת מוצר חדש או הרמת כוסית, דעו שעליכם לבחור בקפידה את המקום המתאים לכם לקיום האירוע. נסו להיעזר בטיפים שלנו.

להודיע על האירוע

מומלץ להודיע למשתתפים שלכם על הכוונה לקיים אירוע כמה שיותר מוקדם. כך הם יוכלו להיערך בהתאם ולתת לכם תשובה לגבי השתתפותם הסופית באירוע. הדבר יעזור גם לכם בתכנון וארגון האירוע, שכן כך תדעו כמה משתתפים צפויים להשתתף באירוע.

כמות המשתתפים

כאשר תהיה בידיכם הערכה לגבי כמות המשתתפים באירוע שלכם, תוכל להיות יותר חכמים ולבחור האם לקיים את האירוע במסעדה או אולי באולם אירועים. לשם כך, הודיעו למשתתפים באירוע על כך שאתם רוצים לקיים אירוע ובקשו מהם לקבל אישורי הגעה. מעבר לכך, מומלץ גם לשאול אותם האם יגיעו עם בני הזוג ובני משפחה נוספים. כך תדעו כמה משתתפים צפויים להיות באירוע. אם מדובר על כמות משתתפים גדולה של למעלה מ-100, אז כמובן אין מה להסס ויש לבחור באולם מרשים וגדול לקיום האירוע.

האוכל באירוע

האוכל הוא אחד הדברים החשובים ביותר בכל אירוע. למעשה, האוכל עושה את האירוע למוצלח יותר או פחות. המשתתפים מצפים להגיע לאירוע עם אוכל איכותי ומשובח. אם אתם בוחרים לקיים את האירוע באולם, תוכלו לבקש להגיע לאירוע טעימות וכך להעריך את איכות המנות ובכלל את הטעמים והמגוון. אם אתם מקיימים אירוע קטן יחסית ועושים זאת במסעדה, אז תוכלו לבחור ממגוון גדול של מסעדות בהן מסעדות כמו מסעדה תאילנדית, מסעדה המגישה אוכל איטלקי, מסעדה המגישה אוכל ישראל ים תיכוני או אולי אפילו מסעדה סינית או יפנית. אפשרויות הבחירה שלכם די מגוונות. חשוב מאוד לקרוא המלצות על המסעדה שבחרתם ואם אפשר להתארח ולהעריך את איכות האוכל ובכלל את המנות. גם במסעדה וגם באולם, תוכלו לקבוע את צורת ההגשה של האוכל. האם באמצעות בופה או הגשה אישית על ידי מלצרים.

אטרקציות באירוע

תוכלו לבחור ממגוון אטרקציות המתאימות לאירוע. אם מדובר על אירוע משפחתי, אז בוודאי תוכלו לבחור אטרקציות הכוללות בלונים, זיקוקים וכו' וכמו כן אטרקציות כמו צילום מגנטים ותאי צילום. אם מדובר על אירוע שקשור לעבודה והוא קצת יותר לכיוון עסקי, אז בוודאי האטרקציות יהיו מיותרות, למעט אטרקציות של צילום מגנטים באירוע. כך תהיה למשתתפים מזכרת מהאירוע שלכם.

שורה תחתונה

לאחר שיש ברשותכם את כל הנתונים לגבי המשתתפים באירוע ואופי האירוע, אז תוכלו להחליט בלב שלם איפה הכי מתאים לעשות את האירוע שלכם – במסעדה או באולם. קחו בחשבון שאירועים שהינם משמעותיים ומרובים משתתפים, יש לעשות באולם ואילו אירועים הכוללים כמות מעטה של משתתפים וכאלה שרוצים שהאירוע יהיה יותר אישי, אז מומלץ לעשות אותם במסעדה.