ויולה אירועים - מתכננים חתונה רומנטית ביפו

מתכננים חתונה רומנטית ביפו

הלוקיישן שבו תתקיים החתונה שלכם הוא קריטי. אין ספק על כך. סביר להניח שגם אתם כבר מבינים בשלב הזה שמיקום נוח יאפשר לאורחים שלכם להגיע בקלות, והוא גם יקל עליכם את תכנון לוח הזמנים שלכם. אם אתם גרים בתל אביב כנראה שתעדיפו לוקיישן קרוב (ולא אולם אירועים בחיפה) ואם את מתכננת להתכונן לאירוע מדירתך המתוקה בכפר סבא רצוי שתימנעי מגן אירועים בבאר שבע. מצד שני, אתם רוצים לצאת קצת ממרכז תל אביב, מהמקום שבו התקיימו החתונות של החברים וקרובי המשפחה. אתם רוצים אווירה רומנטית וקסומה, כזו שתזרוק את כולם לתוך סיפור אגדה עוצר נשימה. אם כן, הפתרון לפניכם.

אווירה רומנטית במרחק נגיעה מתל אביב

מי שרוצה להישאר קרוב לתל אביב, במיקום אטרקטיבי ונוח, אבל להתרחק מהרעש וההמולה של העיר, ימצא כמה וכמה מקומות נפלאים ביפו. בעיר העתיקה ולא רחוק מהים תוכלו לתכנן חתונה ביפו שתענה על כל הדרישות שלכם. מצד אחד יופי ורושם, מצד שני לוקיישן מעולה. האווירה הרומנטית, החמה והמזמינה, תהיה שם בכל רגע באירועי שלכם, בזה אתם יכולים להיות בטוחים. 

טיפים לתכנון החתונה

בחרתם לתכנן חתונה ביפו, קבעתם תאריך וכעת נותר להתחיל לתכנן את הפרטים הקטנים. סביר להניח שהמקום שבו בחרתם לקיום החתונה ישפיע על החלטות רבות אחרות, אבל ביניהן יש כמה החלטות חשובות שכדאי לקחת בחשבון עוד בשלב שבו אתם מסיירים בין האולמות המרהיבים של העיר העתיקה. אתם בוודאי לא מופתעים לגלות שתפריט האוכל הוא משתנה בעל חשיבות אדירה, והנאתם של החברים ובני המשפחה תלויה במידה רבה גם בו. אם כן, עוד בטרם תבחרו באולם כזה או אחר התעקשו לטעום חלק מהמנות ואף להגיע למקום בזמן שמתקיים בו אירוע כדי שתיווכחו בעצמכם האם סידור השולחנות, העיצוב והאווירה קרובים לפנטזיה שפיתחתם לעצמכם.

עיצוב מושלם

לבסוף, זכרו שעיצוב האולם הוא נושא מרכזי מאוד, וגם המקום היפה ביותר זקוק לכמה ליטושים כדי להפוך אותו למקום שיהיה אידאלי עבורכם, באופן אישי. בחירת צבעים נעימים ורכים, שימוש בנרות במקום בסידורי פרחים או הצבת מזכרות אישיות וממותגות על גבי השולחנות, כל דרך שמתאימה לכם היא נפלאה. אתם רק צריכים לחפש את הדרך המקורית והייחודית שלכם להפוך את ארבעת הקירות, יפים ומעוצבים ככל שיהיו, למקום שהוא כולו שלכם. ביום המיוחד שלכם אתם לא צריכים להתפשר על פחות מזה.