ויולה אירועים - קייטרינג לאירועים – על מה חשוב לתת דגש?

קייטרינג לאירועים – על מה חשוב לתת דגש?

מבחר חברות הקייטרינג עשויות להקשות על האנשים שמעוניינים להפיק אירוע שכן ככל שיש יותר אפשרויות – כך יותר קשה לבצע את הבחירה, כמובן שלא ניתן להתעלם מהיתרון הגדול של האפשרויות שכן ככל שיש יותר מתמודדות כך מנסה כל חברת קייטרינג לענות על צרכי הלקוחות ולבלוט בשטח.

אם אתם מעוניינים להפיק חתונה, יום הולדת, אירוע חברה או כל אירוע אחר חשוב שתדעו כיצד לבחור בחברת הקייטרינג הנכונה עבורכם ובדיוק בשביל זה אנחנו פה. אגב – אנו יוצאים מנקודת הנחה שאתם רוצים לגרום לכל האורחים שלכם לדבר על האוכל שהם אכלו באותו אירוע שהפקתם בתאריך הזה והזה.

אז איך לבחור חברת קייטרינג מנצחת?

לפניכם 10 נקודות חשובות שיסייעו לכם לבחור בחברת הקייטרינג המתאימה:

1. מגוון סוגי מנות – חברת קייטרינג איכותית תאפשר לכם התאים את סגנון המנות לשעת האירוע, באופן כללי ניתן לומר כי לאירועים שחלים בשעות הערב מתאים יותר קייטרינג בשרי בעוד לאירועים שחלים במהלך היום מתאים יותר קייטרינג חלבי. נוסף על כך, מומלץ לבחור בחברה שמציעה גם קייטרינג פרווה ומציעה מנות בריאות, מנות לצמחונים, מנות נטולות גלוטן, מנות לטבעונים ואוכל שילדים אוהבים, בצורה זו כולם יהיו מרוצים.

2. אופן הגשת המנות– יש חברות קייטרינג שמציעות בחירה בין מספר מנות קבועות שמגיעות אל השולחן ויש חברות שמציעות דוכני מזון. כמו כן, יש חברות קייטרינג שמאפשרות ללקוח לבחור את אופן ההגשה המועדף עליו. אנו ממליצים לכם לבחור בחברות שמאפשרות בחירה רבה יותר.

3. איכות המזון – חברת הקייטרינג חייבת להשתמש בחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד – אין להתפשר על כך גם אם בוחרים לחגוג אירוע בטבע!

4. קינוחים –חשוב מאוד שלא לזלזל בקינוחים – בין האורחים שיגיעו לאירוע שלכם חייבים להיות מוזמנים שמשוגעים על מתוק וחשוב מאוד לפרגן להם. לצד המתוקים יש לדאוג גם לאנשים שמקפידים לשמור על בריאות ולהציע להם שייקים טבעיים וסלטי פרות רעננים.

5. שירותי בר –משקאות אלכוהוליים ומשקאות חמים הינם חלק בלתי נפרד מהחגיגהולכן יש לבחור בקייטרינג שמציע שירותי בר אקטיבי ומשקאות חמים. חשוב מאוד לוודא שצוות הברמנים מפעיל את שירותי הבר לכל אורך האירוע, לבוש בהתאם ומעניק שירות אדיב ומקצועי.

6. תעודות –לצד החשיבות הרבה של המזון יש לבדוק האם הקייטרינג מחזיק בתעודת עסק ותעודת כשרות.

7. ניקיון ואסתטיקה – יש לבחור בחברה שמקפידה להגיש מנות אסתטיות ושומרת על הניקיון.

8. אדיבות המלצרים – חשוב לוודא שהמלצרים מנומסים ואדיבים.

9. פגישת טעימות –יש לבחור בחברת קייטרינג שמאפשרת קיום פגישת טעימות, בצורה זו תוכלו להתרשם מאיכות המנות ומהמראה שלהן.

10. קבלו המלצות – אין כמו לקבל המלצות מאנשים שקיבלו שירותי קייטרינג והיו מרוצים מהשירות. כמובן שיש לקבל את ההמלצה מאנשים שיודעים מה זה שירות מקצועי ואוכל טוב.

אם אתם מעוניינים ללכת על בטוח ולהפיק אירוע עם מנות בלתי נשכחות תוכלו לפנות אל חברת ג'וי אירועים שמספקת מבחר מנות בשריות, חלביות ומנות פרווה ומקפידה להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר.