ויולה אירועים - שיקולים בבחירת קייטרינג לאירוע

שיקולים בבחירת קייטרינג לאירוע


אם האירוע שלכם הולך ומתקרב ועדיין לא בחרתם את אחד הדברים הכי חשובים באירוע שלכם – הקייטרינג – עליכם להתחיל להזדרז ולסגור עם החברה המתאימה. הרי תסכימו איתנו שכאשר אתם הולכים לאירועים שונים משפחתיים או עסקיים, אחד הדברים שהכי זכורים לכם לחיוב או לשלילה הוא האוכל שהיה באירוע. אין מה לעשות, ידוע שאירוע יכול לפול או לא לפול על האוכל שהיה בו. בשורות הבאות ננסה לסייע לכם במספר עצות כיצד לבחור את הקייטרינג המושלם לאירוע שלכם.

קייטרינג לכל סוג אירוע

נניח שהתחלתם בחיפוש ברשת האינטרנט לגבי חברות קייטרינג. סביר להניח שיעלו לכם הרבה מאוד תוצאות. אם יוצא לכם להשתתף בהמון אירועים, סביר להניח שתכירו את השמות השונים של חברות הקייטרינג ותדעו מתוך ניסיון אישי שלכם אם האוכל היה טוב או לא טוב. במידה ואתם לא ממש מכירים את החברות השונות, חשוב שתשאלו מכרים ובני משפחה אם הם מכירים ויכולים לתת לכם המלצות על החברות הללו. מעבר לכך, תוכלו גם לקרוא המלצות בדפי הפייסבוק של אותן החברות. מה שכן, גם כאן יש לקחת בערבון מוגבל את ההמלצות או הביקורות, שכן על טעם וריח אין מה להתווכח.

בחירת קייטרינג לאירוע – איך לסנן?

קודם כל עליכם לבדוק כמה משתתפים צפויים להיות באירוע שלכם ומהו סוג ואופי האירוע. בהתאם לכך, עליכם לבחור את חברת הקייטרינג המתאימה וכמו כן את סוג האוכל שתרצו שיהיה באירוע. מבחינת סוג האוכל שיהיה באירוע, זה יכול להיות אוכל טבעוני, חלבי או בשרי. לשם כך, עליכם גם להתקשר לחברת הקייטרינג המתאימה, כזאת שמתמחה בהכנת האוכל המתאים. לדוגמה, אם בחרתם באוכל טבעוני, אז מומלץ לצור קשר עם חברת קייטרינג טבעוני. חברה כזאת תדע לספק לכם את המנות הטבעוניות הטובות והאיכותיות ביותר, משום שיש לה התמחות וניסיון בהכנת אוכל מסוג זה. כך גם עם אוכל בשרי, שיהיה עליכם לפנות לחברת קייטרינג המתמחה בהכנת אסאדו ובשרים משובחים.

עיתוי האירוע

עליכם להחליט מתי אתם רוצים לקיים את האירוע – האם בבוקר, בצהריים או בערב. בדרך כלל אירועים שמתקיימים בבוקר הם אירועים שיותר אופייניים למקומות עבודה כמו למשל, הרמת כוסית, כניסה של מנהל חדש וכו'. אירועים שמתקיימים בצהריים ובערב יהיו אירועים גדולים יותר כמו אירועים משפחתיים וכמו כן אירועים עסקיים של השקת מוצר חדש, מפגש מנהלים וכו'.

כשרות

עליכם לכבד את כל משתתפי האירוע ומספיק שיש קומץ אנשים שהינם אנשים דתיים, עליכם לדאוג שהאוכל באירוע יהיה כשר. כך תוכלו לדעת שלא אכזבתם אף משתתף באירוע.

סוגרים עם חברת הקייטרינג

אם החלטתם בשעה טובה על חברת הקייטרינג שתנצח על האוכל באירוע שלכם, כעת נשאר לסגור את הפרטים האחרונים וכמו כן לחתום על החוזה עם בעל חברת הקייטרינג. את הפגישה עם הבעלים, יש לקיים במקום בו מכינים את האוכל. כך תוכלו להתרשם מרמת האסתטיקה וההיגיינה של המטבח ובכלל לראות מה הולך מאחורי הקלעים ולדעת שאתם עושים עסקה מוצלחת.