ויולה אירועים - שמלות הכלה של המעצבת רינה בהיר- המחמאות לא פוסקות לרגע

שמלות הכלה של המעצבת רינה בהיר- המחמאות לא פוסקות לרגע...

מה מייחד ומאפיין את שמלות הכלה של המעצבת רינה בהיר ומה הופך אותן לשמלות הכלה הכי מוחמאות ברשת? כל התשובות בשורות שלפניכן.

מבט חטוף בעמוד הפייסבוק של מעצבת שמלות הכלה רינה בהיר, יחשוף גם אתכן לתגובות החמות המתפרסמות (מדי יום) על ידי כלות מאושרות. התגובות האותנטיות המופיעות בעמוד, מעידות יותר מהכול על שביעות רצונן של אותן כלות שכבר בחרו בשירותי העיצוב של המעצבת רינה בהיר, בוגרת בית הספר הגבוה לטקסטיל ואופנה "שנקר", ובעלת סטודיו בוטיק המתמחה בעיצוב שמלות כלה לפי הזמנה.

סטודיו רינה בהיר הממוקם ברחוב ראשית חוכמה 3, תל אביב, נחשב  לאחד מבתי הסטודיו המובילים בישראל בתחום העיצוב האישי של שמלות כלה, וזאת לנוכח שיטת העבודה הייחודית המיושמת בסטודיו במסגרתה כל אחת מהכלות המיועדות הפוקדות את הסטודיו, זוכה לפגישה אישית עם המעצבת רינה בהיר.

מטרת הפגישה האישית היא להפגיש בין חלומותיה של הכלה המיועדת לבין יכולותיה המקצועיות של רינה, והתוצאה: שמלת כלולות התפורה בהתאם לחלומה האישי של כל כלה וכלה."הקשבת לבקשות שלי והצלחת להוציא אותן אל הפועל"...תודה רבה וחיבוק ענק" (תגובת לקוחה מעמוד הפייסבוק של רינה בהיר)
שמלות הכלה של רינה בהיר מותאמות באופן מדויק לחלומות האישיים של כל אחת מהכלות המיועדות הפוקדות את הסטודיו, ולאורך כל שלבי התכנון, העיצוב והייצור של השמלה, הכלה המיועדת מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך ומן המסע בדרך לשמלת החלומות.

"כל כך אוהבת את התוצאה ונהניתי מכל רגע בתהליך היצירה"...(עוד תגובה אופיינית מעמוד הפייסבוק של רינה בהיר)
אחד מהדברים המייחדים ומאפיינים את שמלות הכלה של המעצבת רינה בהיר, טמון בעובדה שהמעצבת רינה בהיר מקדישה את מלוא תשומת הלב הנדרשת להתאמה האופטימאלית בין מידותיה של הכלה המיועדת לבין יצירת הסגנון העיצובי המועדף עליה ביותר.

קולקציית השמלות בעיצוב אישי של המעצבת רינה בהיר, כוללת בתוכה היצע מרשים של דגמים המותאמים באופן האישי והמדויק ביותר לכל אישה באשר היא אישה, ואין זה משנה אם היא רזה, מלאה, גבוהה או נמוכה.

"רציתי לומר תודה רבה על השמלה המושלמת שלי... על היחס החם והאווירה הכיפית שהייתה במדידות" (עוד תגובה לבבית המופיעה בעמוד הפייסבוק של רינה בהיר)

האווירה הנינוחה והכיפית המאפיינת את הסטודיו של המעצבת רינה בהיר, תורמת רבות להליך היצירה, ומאפשרת לכל אחת ואחת מהכלות המיועדות הפוקדות את הסטודיו, להשיל (כבר בכניסה) את כל הלחצים הנלווים לתכנון אירוע החתונה.

https://www.rina-bahir-wedding.com/

את מוזמנת להתקשר לטלפון 03-685-5582