ויולה אירועים - 10 דברים שחשוב מאוד לדעת על מגנטים לאירועים

10 דברים שחשוב מאוד לדעת על מגנטים לאירועים

1. מה כל כך מיוחד במגנטים?

כאשר אנחנו עורכים אירוע, אנחנו רוצים שיזכרו אותו למשך הזמן הרב ביותר שאפשר. ככל שהאירוע יותר ייחודי כך זוכרים אותו למשך תקופה ארוכה יותר וכך אוהבים אותו יותר. אין כל ספק כי אירוע ייחודי הוא אירוע שהאורחים שלנו נהנו בו ושהם זוכרים אותו למשך תקופה ארוכה. ואיזה דרך טובה יותר לזכור אירוע מאשר להשתמש במגנטים? מגנטים הופכים את האירוע לכזה שכל האורחים זוכרים אותו וזה דבר מצוין.

2. מגנטים לאירועים – משפרים את האווירה באירוע

אך מגנטים לאירועים אינם רק גורמים לכך שאנו זוכרים את האירוע לתקופה ארוכה, אלא הם גם משפרים את האווירה באירוע בצורה דרמטית. המגנט מוסיף נופך לאירוע שלא יתקיים בלעדיהם וזהו דבר חשוב ביותר עליו אנחנו צריכים לתת את הדעת.

3. הקפידו על האיכות של המגנטים

כאשר אתם בוחרים מגנטים אתם חייבים להבטיח כי האיכות שלהם תהיה הגבוהה ביותר ושהם יהיו טובים ביותר. אף אחד לא רוצה לבחור במגנט שלאחר זמן קצר יתקלף או ייהרס וכך כול החוויה מהאירוע תיהרס.

4. וודאו כי ישנו יותר מצלם אחד באירוע

כאשר אנחנו מביאים עמדת מגנטים לאירוע, פעמים רבות זו האטרקציה המרכזית באירוע. בכדי להבטיח כי אין תורים ארוכים בהמתנה לצילומים, אנחנו צריכים להבטיח כי באירוע שלנו יהיה יותר מצלם אחד שיצלם את האורחים וכך לא תהיה המתנה אינסופית לצלמים.

5. הקפידו להבטיח כי הצלם יהיה איכותי

דבר חשוב מאוד הוא איכות הצילום שמודבק על המגנט. עלינו לבחור בצלמים איכותיים העובדים עם מצלמות טובות ושיש להם ניסיון רב ועשיר בצילום מגנטים. ככל שהצלמים יהיו יותר טובים כך המגנטים יהיו יותר יפים וזהו דבר חשוב מאוד עליו אנחנו צריכים לתת את הדעת.

6. הקפידו להבטיח כי אנשי הצוות הם אדיבים

הצלמים עובדים באופן ישיר עם האורחים שלכם, ובכדי לתת לאורחים הרגשה טובה אנחנו צריכים להבטיח כי הצלמים נחמדים לאורחים ומתנהגים אליהם יפה.

7. אל תוותרו על תוספות לצילומי המגנטים

אחד הדברים היפים שאפשר לעשות זה להוסיף תוספות למגנטים, תוספות כגון זוהרים לאירוע, מראות סלפי, תחפושות ועוד, כך הצילום ישתפר בכמה דרגות.

8. לאיזה סוג אירוע מתאימים המגנטים?

היופי במגנטים לאירועים שהם מתאימים לכל אירוע, מבר מצווה או חתונה ועד אירוע עסקי, מכיוון שהם מעניקים לנו מזכרת יקרת ערך.

9. זכרו המחיר הוא לא חזות הכול

כאשר אתם סוגרים אירוע זכרו כי המחיר של המגנטים הוא לא חזות הכול, ולעתים כדאי להוציא עוד קצת כסף, בכדי לסגור מגנטים איכותיים במיוחד.

10. הידעתם? ניתן ליצור גם מגנטים גדולים בגודל של תמונה

רבים לא יודעים זאת אך לא חייבים להסתפק במגנטים הקטנים וניתן בהחלט ליצור מגנטים גדולים בגודל של תמונה. כך אנחנו נקבל מגנטים מיוחדים שיישארו לנו לאורך זמן.